מהו עיסוי טנטרי

עיסוי טנטרי אינו רק מתן וקבלת סיפוק מיני. למי שרוצה חוויה הוליסטית, שפה אינטימית זו מחזקת את המודעות העצמית והופכת שיטות אירוטיות למסע רוחני המאפשר לך להיות אחד עם עצמך.

מה העלות של דירות דיסקרטיות בהרצליה? דירות דיסקרטיות במרכז הינן דירות פרטיות ואין להן מחיר השכרה קבוע. המחיר נקבע על פי בעל הדירה, נראות הדירה והאביזרים שיש בה.

עיסוי טנטרי מקורו בהודו לפני מאות שנים, אך רבים מקשרים אותו עם התרגול ההודי העתיק של הטנטרה המדגיש את חשיפת האני האמיתי שלנו באמצעות הבנת הקשר בין תודעה, תשוקה, אנרגיה, מודעות ואושר. הבסיס שלה מושרש בפילוסופיה ההינדית והבודהיסטית ובחיים הרוחניים שלה כאמצעי ליצור איחוד עם עצמך ולהבין את עצמך יותר לעומק.

מיותר לציין שאלו רק כמה הבחנות שמפרידות בינו לבין עיסויים ארוטיים מסורתיים שנועדו אך ורק לשחרור מיני.

כאן תוכלו למצוא מגוון עצום של דירות דיסקרטיות בהרצליה, הטומנות בחובן מגוון יפיפיות אקזוטיות, עדינות, בלונדיניות ושחורות המציעות אירוח דיסקרטי בהרצליה.

אנשים רבים בעולם המודרני מאמינים ש”עבודת מין” היא פשוט לא מזיקה. עם זאת, BDSM ועיסוי טנטרי קשוח הם רק פני השטח של המקצועות הרווחיים הללו. על פי החוק בפלורידה, זנות מוגדרת כאקט של מגע מיני או מסקנות מיניות בין זונה למי שאינו בן זוגו.

איך זה עובד:

1) האדם הולך לספק דירות דיסקרטיות בהרצליה שירותי זנות או,

2) האדם מספק סוג של פרסום ומתקשר עם הזונה באמצעות פלטפורמות מדיה שונות לגבי תכונות מסוימות כגון גיל, גזע או סימוני גוף,

בחורה מהממת באזור במקום פרטי דיסקרטי לפגישה נותנת יחס אישי… פרטית זמינה עכשיו מיקום: יש היי שמי טוני אני בת ** בדירה דיסקרטית פרטית מקום שקת ומסודר… מארחת פרטית מיקום: יש בחורה …

3) הסדר מילולי למעשים מיניים תמורת כסף בא בעקבות הסברה אשר,

4) מגע מיני מתרחש אז תמורת כסף.

-נשלט ונענש על ידי חוק העונשין של פלורידה §789.101-.618

עיסוי טנטרי הוא שיטת בריאות נפש-גוף הכוללת החזקה, ליטוף וליטוף של כל גופו של המקלט.

טנטרה היא פילוסופיה רוחנית או הוראה בתוך ההינדואיזם מפוצלת לשתי אסכולות עיקריות; אצ’ריה ושנאווה. משמעות המילה טנטרה היא “ארוגים ביחד” והיא מתייחסת לאריגה ביחד של

רעיונות הנוגעים לאמת, מציאות ותמורות רוחניות המיושמות בחיי היומיום. העיסוי מורכב ממשיכות מרגיעות בדפוסים עוקבים כאילו כדי לעורר נקודות אנרגיה בגוף אשר מרגיעות שרירים ספציפיים ומקרבות את שני בני הזוג לצידם אשר משפר את הקשר שלהם זה עם זה, כמו גם פיתוח מודעות גוף-נפש חדשה כולל התכווננות עם זה של אחד. מקום פיזי על הפלנטה שלנו בעודם שקועים לחלוטין אחד בשני.

רק אצלינו מגוון רחב של דירות דיסקרטיות בהרצליה הכי טובות בארץ תכירו את מירן ישראלית אמיתית עם יופי אירופאי שלא רואים בכל יום. droom.co.il אתר למבוגרים מספר אחד

בעידן של הסתמכות גוברת על מציאות מדומה והצורך שלנו לחפש חיבור מחדש עם העולם הפיזי, העיסוי הטנטרי נמצא במגמת עלייה והופך לאחת האפשרויות של אמריקה לסטייה מינית.

למעשה, זהו שימוש בעקרונות של פילוסופיה טנטרית כדי לתת ללקוחות תחושה מוגברת של מה הגוף שלהם מסוגל, אשר בתורו יוצר יכולת חזקה יותר לעבוד עם הפיזיות הזו בחיי היום יום שלהם. שיטה אחת שיכולה להעלות ריבית בבנק או להרגיע אנשים לתחושת רוגע מינית.

עיסוי טנטרי הוא תרגול עתיק של עיסוי הכולל חיבור מלא של האנרגיות והגוף כאחד. פעם זה היה נהוג כטיפול ריפוי באירופה העתיקה.

עיסוי טנטרי נמצא בשימוש כבר למעלה מ-900 שנה ובהודו הוא משמש כמעט לכל טקס, ובמיוחד במהלך הטקס היומי של התינוק. בצורתו הפיזית, עיסוי טנטרי שונה משיטות גוף אחרות כמו עיסוי תאילנדי בכך שהוא דורש שימון רב, שימוש בעצמות להחזרת החופש המבני, לחץ מתמשך על נקודות מפתח בגוף ושחרור חום באמצעות מגבות חמות או ice כלים מיוחדים.

עיסוי טנטרי הוא חוכמה עתיקה בחיים המודרניים. הטנטרה שוזרת את החוכמה המקורית, מספקת התכווננות מתמשכת עם מקצבי הגוף וההורמונים.

הוא מציע חיבור ואיחוד.

בצע עיסוי אינטימי עם הידיים, האצבעות או היד השלמה, כגון אחיזת האף תוך כדי סיבוב התחת!

עיסוי טנטרי נגזר משיטות הינדואיסטיות ובודהיסטיות מסורתיות, שהובאה למערב על ידי אינדירה דווי, הידועה גם בשם אמא הודו. הגילויים המוקדמים הסכימו לעתים קרובות שזו חוכמה עתיקה שניתנה ברסיסים ברחבי המזרח ומוצגת כעת באמצעות התרבות המערבית המודרנית ככוח מרפא לחולי פיזי, נפשי ורוחני.

Shopping Cart
×

Shafqat's

× Send a message